APEXIT PLUS 6G 1SZT + końcówki
Opis:
Podwójna strzykawka z końcówkami mieszającymi 6g.Apexit Plus jest materiałem przeznaczonym do wypełniania kanałów korzeniowych. Zawiera wodorotlenek wapnia, nie zmienia objętości i charakteryzuje się bardzo dobrą kontrastowością w promieniach rtg. Przeznaczony do pracy każdą techniką obturacyjną z zastosowaniem gutaperki.
Zalety:
* Przeznaczony do każdej techniki obturacyjnej nowa, ulepszona receptura,
* Dobrze tolerowany przez tkanki nie zawiera formaldehydu, kortykosterydów, antybiotyków,
* Trwale uszczelnia kanały dzięki płynnej konsystencji możliwe jest wypełnienie nawet nietypowo ukształtowanych kanałów,
* Praktyczny w zastosowaniu w strzykawce mieszającej wraz z końcówkami umożliwiającymi aplikację materiału bezpośrednio do kanału. W temperaturze pokojowej i przy normalnej wilgotności powietrza Apexit Plus można wykorzystać do pracy w ciągu trzech godzin od zmieszania.
Dentech.pl internetowa hurtownia stomatologiczna oferująca materiały stomatologiczne i protetyczne.
e-mail: esklep@dentech.pl
tel. +48 (017) 850 19 12
pon-pt | 9:00-17:00


